• Úklidové služby

    Nabízíme pestrou škálu profesionálních úklidových služeb, od denních a jednorázových úklidů objektů až po údržbu výrobních prostor a technologických zařízení

    Více zde

Úklidové služby Ostrava

Co nabízíme

Jsme firma s rodinnou tradicí a dlouholetou praxí, která nabízí úklidové služby v Ostravě. Vytvoříme pro každý panelový dům individuální nabídku prováděných služeb včetně četnosti úklidu dle Vašich potřeb.Provádíme jak jednorázové tak i pravidelné úklidy kancelářských prostor. Speciální úklidové práce, generální úklidy a dezinfekce pro nás problémem nejsou. Disponujeme speciálními stroji a chemií.

Nabízíme Vám úklidové služby, které se specializují na úklid společných prostor v bytových domech v rámci celé Ostravy. Četnost provádění jednotlivých úkonů je po vzájemné dohodě.
Specializujeme se na úklidové služby společných prostor v obytných domech (panelové domy, činžovní domy, apod.). Rádi Vám podáme pomocnou ruku při jednorázovém úklidu. Úklid vykonáme vždy po telefonické dohodě.
Nabízíme generální úklid po malování, který Vám přinese perfektně uklizený prostor, zbavený všech nečistot, prachu a bakterií. Pro vás bez žádné námahy a hlavně bez jediné minuty ztraceného času.

Provádíme pravidelný úklid kanceláří a jejich prostor. Hlavním cílem při tomto úklidu je minimalizace dopadu úklidu na plynulý chod firmy.
Mezi standardní služby naší úklidové firmy řadíme umývání a leštění oken, prosklených fasád a výloh.

Realizované práce

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut l