• Bezpečnostní systémy

    V oblasti bezpečnostních systémů chráníme Váš majetek komplexním řešením zabezpečení Vašich objektů, včetně montáží, zprovoznění a následným servisem

    Více zde

Bezpečnostní a kamerové systémy Ostrava

Co nabízíme

Kamerové systémy, elektronické zabezpečovací systémy, docházkové systémy, elektronická požární signalizace

Specializujeme se na montáž kamerových systémů a zabezpečovacích systémů v rámci celé Ostravy. Kamerový systém a ostatní zabezpečovací prvky slouží k zabezpečení všude tam, kde je potřeba zaznamenávat pohyb nežádoucích osob. Nabízíme výhradně kamery a bezpečnostní prvky od ověřených dodavatelů.

Kamerové systémy jsou efektivním nástrojem pro monitorování majetku a osob a jsou výbornou prevencí proti trestnému činu. Tento bezpečnostní systém Vám nainstalujeme kdekoliv v Ostravě. Nabízíme mnoho typů kamer a záznamových zařízení.
Elektronický zabezpečovací systém je bezpečenostní systém, který je souborem opatření stojící v cestě mezi chráněným zájmem a nebezpečím, kterému má čelit. Může se jednat o majetkové nebo jiné hodnoty, které systém chrání před odcizením, poškozením, zničením nebo jiným způsobem narušení.
Elektrická požární signalizace vykonává důležitou funkci pro včasnou a rychlou identifikaci a lokalizaci vzniku požáru již v počínajícím stádiu hoření. Díky nasazení tohoto bezpečnostního systému je možné zabránit vzniku velkých materiálových ztrát a v těch nejhorších případech i ztrátě lidských životů.

Docházkový systém je bezpečnostní systém, který slouží pro jednoznačnou identifikaci zaměstnance pomocí karty, čipu, popřípadě biometrických údajů. Hlavní výhodou docházkových systémů je zemezení nežádoucích osob na pracovišti a k sledování pohybu zaměstnanců během pracovní doby.

Realizované práce

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut l